Hizmetlerimiz

HAVALANDIRMA;

Hammadde: Hava kanallarımız TSE belgeli galvaniz,paslanmaz veya alüminyum levha ve TUV belgeli yüksek mukavemetli,sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir.

Üretim: Kanal ve fittings malzemeleri,bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirgeyecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir. Düz kanal imalatı 150-2200 mm. aralığında otomatik olarak makinelerde yapılmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 500m² dir.

Kanallar,dirsekler,redüksiyonlar otomatik kenet makinesi ile el işçiliği olmaksızın kapatılmaktadır. Üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanır. Punto noktaları paslanmaya karşı krom boyanmaktadır. Üretilen parçaların her biri hat ve pozisyon numaralarına göre etiketlenmektedir. Bu işlem montajda çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Sızdırmazlık: Üretimde kullandığımız TUV belgeli ithal flanş özel dizaynı sayesinde yüksek sızdırmazlığa sahiptir. Flanş ve köşe parçaları özel makinelerde el değmeden birleştirilmektedir.

İZOLASYON;

Ses İzolasyonu daha doğru bir deyimle, ses geçiş kaybının arttırılması, gürültü denetiminin bir bölümüdür. Gürültü denetimi gereksiz gürültülerin yok edilmesi gürültünün kaynağında azaltılması, kaynağında hapsedilmesi, yayılmasının önlenmesi, bir bakıma girmesinin önlenmesi gibi, gürültü kaynağından kulağa uzanan yolun belli bir plana göre adım adım izlenmesi ve alınacak önlemlerin buna göre saptanması anlamına gelir.

BACALAR;

Tekstil fabrikalarında bulunan ram makinalarının,fiske makinalarının,baskı makinalarının bacalarının imalatı makinanın bulunduğu yere ve müşterilerimizin isteğine göre özel olarak keşif yapılmaktadır . Yapılan keşfe göre imalat ölçüsü çıkarılmaktadır. Ram bacaları tercihe göre paslanmaz saç,galvaniz saç,siyah saç malzemeden geçmeli,flanşlı ve kaynaklı olarak imal edilebilmektedir.

Ürün Gruplarımız

Ön İzoleli Hava Kanalları

Yuvarlak Hava Kanalları

Dikdörtgen Hava Kanalları

Kaynaklı Baca İmalatı

Menfez ve Anomostad İmalatları

Damper

Fan / Aspilatör / Vantilatör

Flex Kanalları

İzolasyon

Havanıza Değer Katalım

Yaşam Alanınızı biz havalandıralım.